Popularne

Podgrzewacz Auto/Dom SBC208 marki SisiBaby®

Podgrzewacz Auto/Dom SBC208 marki SisiBaby®

Szczegóły

Termometr na podczerwień do ucha i czoła SBC6635 marki SisiBaby®

Termometr na podczerwień do ucha i czoła SBC6635 marki SisiBaby®

Szczegóły

Elektroniczny podgrzewacz domowy LCD SBC002E marki SisiBaby®

Elektroniczny podgrzewacz domowy LCD SBC002E marki SisiBaby®

Szczegóły

Laktator elektryczny SBC604 marki SisiBaby®

Laktator elektryczny SBC604 marki SisiBaby®

Szczegóły

Podgrzewacz domowy SBC201 marki SisiBaby

Podgrzewacz domowy SBC201 marki SisiBaby

Szczegóły

SisiBaby® Sterylizator + podgrzewacz 2w1 SBC15

SisiBaby® Sterylizator + podgrzewacz 2w1 SBC15

Szczegóły

Inhalator medyczny Krówka SBC-07C SisiBaby®

Inhalator medyczny Krówka SBC-07C SisiBaby®

Szczegóły

Laktator elektryczny SisiBaby Intelligent SBC-A20

Laktator elektryczny SisiBaby Intelligent SBC-A20

Szczegóły

Termometr na podczerwień do ucha, czoła i pokarmu marki SisiBaby

Termometr na podczerwień do ucha, czoła i pokarmu marki SisiBaby

Szczegóły

Podgrzewacz samochodowy - Termotorba SBC001 marki SisiBaby®

Podgrzewacz samochodowy - Termotorba SBC001 marki SisiBaby®

Szczegóły

Pomoc

Podgrzewacze do butelek marki SisiBaby®

W jaki sposób podgrzewamy jedzenie?

Podgrzewacz ogrzewa pokarm przy pomocy opływającej butelkę lub słoiczek wody. Woda jest najlepszym przekaźnikiem ciepła i dzięki temu czas podgrzewania jest najbardziej optymalny.

SisiBaby® oferuje również podgrzewacze Auto/Dom podgrzewające bez wody.
Należy jednak pamiętać, że czas podgrzewania w ten sposób jest dłuższy.
Do podgrzewania bez wody SisiBaby® poleca butelki Avent, które mają regularny prosty kształt i doskonale pasują do podgrzewacza Auto/Dom.

Przedstawiamy filmik w jaki sposób podgrzewamy pokarm podgrzewaczem domowym

 

Dlaczego nie świeci się kontrolka?

Jeżeli kontrolka na podgrzewaczy nie świeci się może to być spowodowane:

 • ‣ wtyczka nie jest włączona do kontaktu
 • ‣ w kontakcie nie ma prądu
 • ‣ w przypadku podgrzewacza Auto/Dom SBC208 przełącznik pod spodem nie jest przełączony według zastosowania (w domu - na dom, w samochodzie - na auto).
  Jeśli występuje problem z przełączeniem należy zdjąć niebieską osłonę i przełączyć bezpośrednio czarny przełącznik na prawidłową pozycję.

 • ‣ uszkodzeniu uległa grzałka. Prawdopodobnie podgrzewacz pracował cały czas bez wyłączania. W instrukcji zalecamy co kilka dni wyłączyć podgrzewacz aby nie pracował przez dłużej niż tydzień.
  W takim przypadku reklamacja nie będzie uwzględniona i koszt naprawy pokrywa kupujący
 • ‣ podczas podgrzewania kontrolka włącza się i wyłącza. Jest to naturalny proces pracy grzałki w podgrzewaczu.

Kontrolka zapala się i gaśnie, co to oznacza?

▹ Podgrzewacze SisiBaby® z ustawianiem temperatury pokrętłem, bez wyświetlacza mają wbudowaną specjalną grzałkę PTC, która cały czas kontroluje temperaturę wody i nie dopuszcza do przegrzania mleka

Praca podgrzewacza sygnalizowana jest lampką (diodą), która podczas pracy urządzenia zapala się i gaśnie. Jest to normalny proces podgrzewania który przebiega w sposób ciągły.

▹ Dla przykładu, jeśli temperatura wody w podgrzewaczu osiągnie zadeklarowany poziom to termostat będzie się włączał tylko wtedy gdy temperatura wody spadnie o ~5oC. Termostat uruchamia grzałkę i ta zaczyna pracować co sygnalizowane jest zapaleniem się diody.
Zasada działania termostatu jest podobna jak, np w żelazku. Co pewien czas musi się ono dogrzewać.

▹ Kontrolka (dioda) sygnalizuje kiedy grzałka pracuje, natomiast nie jest informacją czy mleko osiągnęło już ustaloną temperaturę.
Sprawdzenie temperatury mleka odbywa się poprzez test, np na własnej dłoni. (tak jak to było praktykowane przez pokolenia - to najskuteczniejsza metoda)

Ile minut zajmuje podgrzanie mleka w butelce?

▹ Podgrzewanie mleka lub pokarmu dla dziecka uzależnione jest od temperatury samego pokarmu oraz temperatury wody w podgrzewaczu.
Jeśli woda w podgrzewaczu jest zimna a mleko wyjęte z lodówki (temp. mleka ~10oC) to czas ten będzie znacznie dłuższy niż w przypadku mleka o temperaturze pokojowej.

▹ Dodatkowym czynnikiem będzie również ilość pokarmu jaką chcemy podgrzać. Dla przykładu 120ml mleka będzie się podgrzewało krócej niż 260ml.

▹ Ostatnim czynnikiem jest gęstość pokarmu. Mleko podgrzewa się znacznie najszybciej w porównaniu z gęstymi kaszkami lub obiadkami w słoiku.

▹ Standardowo przyjmuje się, że podgrzanie 100ml mleka o temperaturze pokojowej do temperatury 40oC zajmuje 5-8 minut.

Podgrzewacz Elektroniczny SisiBaby® SBC002E

Jaka jest dokładność podgrzewania mleka w elektronicznym podgrzewaczu SisiBaby® SCB002E Podgrzewacz elektroniczny z wyświetlaczem LCD podgrzewa mleko lub pokarm dokładnie do ustalonej temperatury.

▹ Dzięki zamontowanemu w środku czujnikowi dokładnie wie jaka jest temperatura wody w danym momencie i pokazuje ją na wyświetlaczu.

▹ Przedstawiony wykres pokazuje w jaki sposób odbywa się podgrzewanie mleka w butelce.
Jest to bardzo skomplikowany proces, który przebiega w sposób sinusoidalny.
Wykres poniżej przedstawia pracę grzałki oraz dokładną temperaturę mleka w danym momencie.
Należy pamiętać, że podgrzewacz ma zainstalowany czujnik w podgrzewaczu a nie w podgrzewanym pokarmie przez co proces podgrzania składa się z bardzo złożonego procesu jaki jest zaprogramowany w samym procesorze podgrzewacza.

Uwaga!
Nie należy się przejmować wyższą temperaturą na wyświetlaczu gdyż jest to prawidłowe działanie, które ma na celu jak najszybsze osiągnięcie temperatury ustawionej przez użytkownika.
Pamiętaj, że nie należy całkowicie ufać urządzeniom i przed podaniem pokarmu należy samemu sprawdzić jego temperaturę

 

end faq

Termometr na podczerwień jednosekundowy DX6635

Jaka jest dokładność pomiaru tego termometru?

Dokładność urządzenia podana jest w specyfikacji termometru i różni się dla poszczególnych zakresów i sposobów pomiaru. W zakresie najczęściej używanym (36,0 – 39,0 oC) wynosi 0,2oC, dla pozostałego zakresu (poniżej 35,9oC i powyżej 39,1oC) wynosi 0,3oC. Dla pomiarów temperatury otoczenia wynosi 1oC.

W jaki sposób dokonać pomiaru temperatury na czole?

Każdy użytkownik musi na własnym ciele nauczyć się gdzie pomiar temperatury jest najbardziej dokładny. Pomiaru temperatury należy dokonywać na czole pomiędzy łukiem brwiowym a skronią. Należy dotknąć termometrem czoła, natomiast nie przyciskać.

Czy dokładność tego urządzenia jest wystarczająca?

Elektroniczne termometry wykorzystywane w warunkach szpitalnych, dokonujące pomiaru z wykorzystaniem podczerwieni, mają dokładnie taką samą dokładność jak urządzenie marki SisiBaby®. Termometr ten posiada certyfikat CE0123, który przyznawany jest wyrobom medycznym, co oznacza, że jego dokładność jest wystarczająca do zastosowań klinicznych.

Poniżej zdjęcie i film pokazuje jak należy dokonywać pomiaru. Pamiętaj, jest to czułe urządzenie i należy odczekać 10 minut po 3 kolejnych po sobie pomiarach.

 


Dlaczego kolejne, następujące po sobie pomiary mogą się różnić?

Na wynik każdego pomiaru wpływ mają takie czynniki jak dokładność przyłożenia sondy pomiarowej do czoła (kąt, siła nacisku, miejsce przyłożenia) lub kąt ułożenia sondy pomiarowej względem błony bębenkowej w uchu. Ponadto, każde użycie termometru powoduje minimalne (ale jednak mierzalne) ogrzanie sondy pomiarowej. Dodatkowo temperatura czoła i ucha zależy od kilku czynników. Człowiek po obudzeniu się ze snu ma podwyższoną temperaturę. Tak samo po przyjściu ze spaceru, na dworze, wykonywaniu pracy fizycznej itp.

Można stwierdzić, że najdokładniejsze pomiary otrzymujemy gdy osoba wykonuje je będąc minimum 30 minut w pomieszczeniu o temperaturze pokojowej.

Dlaczego zmierzona temperatura w jednym uchu może różnić się od zmierzonej w drugim?

Wyniki pomiarów nie powinny różnić się powyżej błędu pomiarowego (0,2oC) jednak w pewnych okolicznościach różnica pomiędzy pomiarami może dochodzić do 1oC. Może wynikać to z faktu, że jedno ucho będzie rozgrzane bardziej od drugiego, np. osoba spała na jednym boku, rozmawiała dłużej przez telefon komórkowy, lub czujnik został zabrudzony. Należy go wówczas delikatnie wyczyścić specjalnym suchym patyczkiem jakim czyścimy ucho. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w instrukcji obsługi termometru.

Dlaczego zmierzona temperatura na czole różni się od tej zmierzonej w uchu?

Jak zostało to opisane w punkcie 3 i 4, na wynik pomiaru wpływ mają czynniki związane z miejscem i sposobem pomiaru. Dla przykładu, rozkład temperatury na czole jest różny a każde włożenie sondy pomiarowej do ucha nie jest identyczne. Różnice pomiędzy tymi dwoma miejscami nie powinny jednak przekraczać 1oC.

Czy mogę zaufać takiej dokładności pomiarów?

Jak zostało to wyjaśnione w punkcie 2, urządzenie posiada niezbędne certyfikaty dopuszczające je do użytku klinicznego. Termometr ten nie jest zabawką.

Jakie przewagi posiada ten termometr w stosunku do klasycznych termometrów?

Przede wszystkim jest to czas uzyskania wyniku pomiaru. Wynosi on tylko 1 sekundę! Drugą, ważną cechą tego urządzenia jest możliwość wykonania kilku, następujących po sobie pomiarów kontrolnych. Ma to nieocenione znaczenie w monitorowaniu efektów działania leków obniżających temperaturę. Każdy z nas pewnie nie raz drżał o zdrowie swojego maluszka, gdy temperatura dochodziła do 40oC. Z termometrem SisiBaby® możesz szybko, bez zbędnej ekwilibrystyki sprawdzić, czy leki i zabiegi mające obniżyć temperaturę zaczęły działać. Starsze dzieci samodzielnie mogą kontrolować swoją temperaturę. Ostatnie 20 pomiarów jest zapisywanych w pamięci urządzenia łącznie z datą i godziną wykonania pomiaru.

Na ile wystarczą mi baterie?

Zgodnie ze specyfikacją urządzenia, w warunkach nieodbiegających od normalnych, żywotność kompletu nowych baterii wynosi 1000 pomiarów.

Instalacja baterii - baterie należy umieścić zgodnie z rysunkiem znajdującym się pod bateriami:

Skąd będę wiedział, że powinienem je wymienić?

Na wyświetlaczu urządzenia pojawi się odpowiednia informacja o konieczności wymiany baterii. Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz w instrukcji obsługi.

Jak powinienem dbać o higienę sondy pomiarowej i jaki ma to wpływ na dokładność pomiarów?

W trosce o wysoką dokładność dokonywanych pomiarów należy okresowo sprawdzać czystość końcówki sondy pomiarowej. Informacje na temat sposobu i środków służących do jej czyszczenia znajdziesz w instrukcji obsługi.

Termometr pokazuje nieprawidłowe odczyty temperatury


Jednosekundowy termometr SisiBaby® jest precyzyjnym urządzeniem medycznym, o które należy dbać zgodnie z zaleceniami producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie oraz konserwacja urządzenia może spowodować błędny odczyt temperatury. Jeżeli nieprawidłowy odczyt temperatury spowodowany jest zabrudzeniem soczewki, możesz ją wyczyścić samemu.
Celem usunięcia nieczystości należy przetrzeć soczewkę termometru patyczkiem do uszu nasączonym wysokoprocentowym spirytusem. Po oczyszczeniu należy odczekać aby czyszczony element całkowicie odparował. Zazwyczaj jest to czas około 30 minut.
Po prawidłowym wyczyszczeniu odczyt temperatury powinien być tak jak przy nowo zakupionym termometrze.

Uwaga, podczas czyszczenia należy zachować szczególną ostrożność aby nie zarysować soczewki. Do czyszczenia używamy tylko wysokoprocentowego spirytusu. Dzięki temu po jego wyschnięciu nie pozostaje żaden ślad na soczewce.

Termometr pokazuje ERR5

Jeżeli wyskoczył podobny błąd oznacza to, że użytkownik wciskał kilka przycisków na raz w bardzo krótkim odstępie czasu po sobie. Termometr SisiBaby® DX6635 nie jest zabawką i jest zabezpieczony przed dziećmi. Podczas nieumiejętnej obsługi blokuje się wskazując ERR5.

Usunięcie komunikatu może nastąpić w prosty sposób. Należy wyjąć obie baterie z termometru i odczekać 5 minut. Wyjęcie baterii bez odczekania nie skasuje błędu. Błąd nadal będzie w pamięci.

Uwaga, podczas ponownego instalowania baterii zwróć uwagę aby włożyć je zgodnie z wytłoczony obrazkiem znajdującym się na obudowie. Nie należy sugerować się rozmieszczeniem sprężynek.

end faq

Termometr bezdotykowy do ciała i pokarmu DX1083

Jaka jest dokładność pomiaru tego termometru?

Dokładność urządzenia podana jest w specyfikacji termometru i różni się dla poszczególnych zakresów i sposobów pomiaru. W zakresie najczęściej używanym (36,0 – 39,0 oC) wynosi 0,2oC, dla pozostałego zakresu (poniżej 35,9oC i powyżej 39,1oC) wynosi 0,3oC. Dla pomiarów temperatury otoczenia wynosi 1oC.

W jaki sposób dokonać pomiaru temperatury na czole?

Każdy użytkownik musi na własnym ciele nauczyć się gdzie pomiar temperatury jest najbardziej dokładny. Pomiaru temperatury należy dokonywać na czole pomiędzy łukiem brwiowym a skronią. Należy dotknąć termometrem czoła, natomiast nie przyciskać.

Czy dokładność tego urządzenia jest wystarczająca?

Elektroniczne termometry wykorzystywane w warunkach szpitalnych, dokonujące pomiaru z wykorzystaniem podczerwieni, mają dokładnie taką samą dokładność jak urządzenie marki SisiBaby®. Termometr ten posiada certyfikat CE0123, który przyznawany jest wyrobom medycznym, co oznacza, że jego dokładność jest wystarczająca do zastosowań klinicznych.

Poniżej zdjęcie i film pokazuje jak należy dokonywać pomiaru. Pamiętaj, jest to czułe urządzenie i należy odczekać 10 minut po 3 kolejnych po sobie pomiarach.

 


Dlaczego kolejne, następujące po sobie pomiary mogą się różnić?

Na wynik każdego pomiaru wpływ mają takie czynniki jak dokładność przyłożenia sondy pomiarowej do czoła (kąt, siła nacisku, miejsce przyłożenia) lub kąt ułożenia sondy pomiarowej względem błony bębenkowej w uchu. Ponadto, każde użycie termometru powoduje minimalne (ale jednak mierzalne) ogrzanie sondy pomiarowej. Dodatkowo temperatura czoła i ucha zależy od kilku czynników. Człowiek po obudzeniu się ze snu ma podwyższoną temperaturę. Tak samo po przyjściu ze spaceru, na dworze, wykonywaniu pracy fizycznej itp.

Można stwierdzić, że najdokładniejsze pomiary otrzymujemy gdy osoba wykonuje je będąc minimum 30 minut w pomieszczeniu o temperaturze pokojowej.

Dlaczego zmierzona temperatura w jednym uchu może różnić się od zmierzonej w drugim?

Wyniki pomiarów nie powinny różnić się powyżej błędu pomiarowego (0,2oC) jednak w pewnych okolicznościach różnica pomiędzy pomiarami może dochodzić do 1oC. Może wynikać to z faktu, że jedno ucho będzie rozgrzane bardziej od drugiego, np. osoba spała na jednym boku, rozmawiała dłużej przez telefon komórkowy, lub czujnik został zabrudzony. Należy go wówczas delikatnie wyczyścić specjalnym suchym patyczkiem jakim czyścimy ucho. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w instrukcji obsługi termometru.

Dlaczego zmierzona temperatura na czole różni się od tej zmierzonej w uchu?

Jak zostało to opisane w punkcie 3 i 4, na wynik pomiaru wpływ mają czynniki związane z miejscem i sposobem pomiaru. Dla przykładu, rozkład temperatury na czole jest różny, a każde włożenie sondy pomiarowej do ucha nie jest identyczne. Różnice pomiędzy tymi dwoma miejscami nie powinny jednak przekraczać 1oC.

Czy mogę zaufać takiej dokładności pomiarów?

Jak zostało to wyjaśnione w punkcie 2, urządzenie posiada niezbędne certyfikaty dopuszczające je do użytku klinicznego. Termometr ten nie jest zabawką.

Jakie przewagi posiada ten termometr w stosunku do klasycznych termometrów?

Przede wszystkim jest to czas uzyskania wyniku pomiaru. Wynosi on tylko 1 sekundę! Drugą, ważną cechą tego urządzenia jest możliwość wykonania kilku, następujących po sobie pomiarów kontrolnych. Ma to nieocenione znaczenie w monitorowaniu efektów działania leków obniżających temperaturę. Każdy z nas pewnie nie raz drżał o zdrowie swojego maluszka, gdy temperatura dochodziła do 40oC. Z termometrem SisiBaby® możesz szybko, bez zbędnej ekwilibrystyki sprawdzić, czy leki i zabiegi mające obniżyć temperaturę zaczęły działać. Starsze dzieci samodzielnie mogą kontrolować swoją temperaturę. Ostatnie 20 pomiarów jest zapisywanych w pamięci urządzenia łącznie z datą i godziną wykonania pomiaru.

Na ile wystarczą mi baterie?

Zgodnie ze specyfikacją urządzenia, w warunkach nieodbiegających od normalnych, żywotność kompletu nowych baterii wynosi 1000 pomiarów.

Skąd będę wiedział, że powinienem je wymienić?

Na wyświetlaczu urządzenia pojawi się odpowiednia informacja o konieczności wymiany baterii. Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz w instrukcji obsługi.

Jak powinienem dbać o higienę sondy pomiarowej i jaki ma to wpływ na dokładność pomiarów?

W trosce o wysoką dokładność dokonywanych pomiarów należy okresowo sprawdzać czystość końcówki sondy pomiarowej. Informacje na temat sposobu i środków służących do jej czyszczenia znajdziesz w instrukcji obsługi.

Termometr pokazuje nieprawidłowe odczyty temperatury


Jednosekundowy termometr SisiBaby® jest precyzyjnym urządzeniem medycznym, o które należy dbać zgodnie z zaleceniami producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie oraz konserwacja urządzenia może spowodować błędny odczyt temperatury. Jeżeli nieprawidłowy odczyt temperatury spowodowany jest zabrudzeniem soczewki, możesz ją wyczyścić samemu.
Celem usunięcia nieczystości należy przetrzeć soczewkę termometru patyczkiem do uszu nasączonym wysokoprocentowym spirytusem. Po oczyszczeniu należy odczekać aby czyszczony element całkowicie odparował. Zazwyczaj jest to czas około 30 minut.
Po prawidłowym wyczyszczeniu odczyt temperatury powinien być tak jak przy nowozakupionym termometrze.

Uwaga, podczas czyszczenia należy zachować szczególną ostrożność aby nie zarysować soczewki. Do czyszczenia używamy tylko wysokoprocentowego spirytusu. Dzięki temu po jego wyschnięciu nie pozostaje żaden ślad na soczewce.

Jak przełączyć na pomiar temperatury pokarmu/obiektów?

 
https://vimeo.com/150821939

Termometr SisiBaby® jest certyfikowanym urządzeniem medycznym posiadający funkcję pomiaru temperatury ciała (pomiar temperatury z czoła oraz w uchu) oraz pokarmu i otoczenia. Wystarczy 1 sekunda aby otrzymać dokładny wynik.

Przy pomiarze temperatury z czoła ściągamy specjalną, wielorazową nakładkę i delikatnie umieszczamy końcówkę termometru w uszku. Następnie przyciskamy kciukiem i po 1 sekundzie mamy odczyt temperatury.

Pomiar temperatury pokarmu lub innych obiektów wymaga przełączenia funkcji w termometrze. Przełączenie następuje poprzez wciśnięcie dwóch przycisków jednocześnie (przedstawiliśmy to na filmie).
Dodatkowa funkcja termometru SisiBaby®, to pomiar temperatury otoczenia, np w pokoju dziecka. Wystarczy pozostawić termometr na kilkanaście sekund i sam dokona pomiaru temperatury.

end faq

Laktator Sensual SBC604

Laktator ma słabą moc ssania

Jeżeli laktator na początku działał prawidłowo a po pewnym czasie ma słabszą moc może to oznaczać, że jest niepoprawnie złożony lub dostał się paproch do mechanizmu pompki.

Aby poprawnie złożyć laktator należy sprawdzić czy uszczelka pomiędzy głowicą ssącą a butelką jest prawidłowo ułożona i nie jest podwinięta.

 1. Podwinięcie lub zagięcie uszczelki powoduje słabą moc ssania laktatora. Nieprawidłowo ułożona uszczelka powoduje, że zaciągane jest powietrze spod uszczelki i nie tworzy się odpowiednie podciśnienie wewnątrz układu.
 2. Jeśli poprawne ułożenie uszczelki nie przyniesie oczekiwanej poprawy należy skontaktować się z naszym serwisem. W tym celu napisz do nas maila na adres znajdujący się w zakładce "Kontakt"

Jak sprawdzić czy pompka laktatora działa prawidłowo

 

Jeżeli laktator ma słabą moc ssania a uszczelka pomiędzy głowicą i butelką jest prawidłowo ułożona możesz sam przetestować pompkę laktatora.
Wystarczy odłączyć pompkę od głowicy, zmienić siłę ssania na maksymalny poziom, podłączyć do niej zasilanie i przyłożyć do dłoni (tak jak jest to pokazane na filmie)
Prawidłowo działająca pompka ma wystarczającą siłę ssania aby utrzymać się w powietrzu.

Uwaga, czynność sprawdzania wykonuj nad czymś miękkim aby nie uszkodzić pompki w razie upadku.

end faq

Mop Parowy Ultra Moc

Mop nie wydziela pary

Gdy mop przy pierwszym uruchomieniu nie wydziela pary należy postępować zgodnie ze wskazówkami producenta.

Zaleca się napełnienie filtra wodą oraz sprawdzenie czy nie jest on zatkany. Dodatkowo można jeszcze przeczyścić dyszę mopa używając do tego zwykłego spinacz biurowego. Poniższy film pokazuję w jaki sposób wykonuje się te czynności.

 

 

Mop nie wydziela pary, część II

Najczęstszą przyczyną złej pracy mopa jest jego uszkodzenie podczas transportu.

Rozróżniamy trzy rodzaje uszkodzeń.

 1. Czarna uszczelka znajdująca się w zbiorniczku z wodą jest krzywo odciśnięta. Aby poprawić szczelność uszczelki w zbiorniczku należy wyjąć zbiorniczek z mopa i lekko przekręcić uszczelkę aby jej położenie różniło się od pierwotnego położenia.
  Jest to najprostszą metoda, która bardzo często pomaga. Należy pamiętać aby uszczelkę przekręcić o około 30 stopni. Jeżeli przekręcimy za dużo wówczas ją zdemontujemy. Należy wybrać optymalne położenie aby uszczelki nie zdemontować a jednocześnie lekko zmienić jej położenie.
 2. Brak przeźroczystej uszczelki na filtrze. Poniższy film demonstruje gdzie uszczelka powinna się znajdować. Uszczelka ta jest zamontowana na filtrze wodnym (filtr wodny charakteryzuje się tym, że ma w środku malutkie kuleczki)
  Jeżeli stwierdzono brak uszczelki proszę o kontakt ze sprzedawcą.
 3. Ostatnia przyczyna to pęknięty wężyk doprowadzający wodę do mopa. Pęknięcie często spowodowane jest nieumiejętnym obchodzeniem się z przesyłką przez kuriera. Pęknięcie wężyka powoduje iż pompka wodna zamiast zasysać wodę zasysa powietrze i mop nie działa prawidłowo. Poniższy film przedstawia ujście wężyka i widoczne w nim małe pęknięcie. Wężyk znajduje się pod filtrem wodnym. Aby sprawdzić wężyk należy zdjąć zbiorniczek wodny, następnie filtr wodny. W przypadku pękniętego wężyka proszę o kontakt ze sprzedawcą.
 

Jak używać akcesoriów do Mopa Ultra Moc

Akcesoria znajdujące się na podstawce naszego mopa są zainstalowane "na wcisk". Wystarczy je zdjąć silniejszym pociągnięciem. Nie używamy żadnych śrubokrętów i nie rozkręcamy podstawki.

Poniższy film pokazuje również krótki montaż końcówek na mopie.

 

 

Jaka ilość pary powinna wylatywać?

Para z mopa Ultra Moc wylatuje w sposób ciągły. Po napełnieniu zbiorniczka z wodą i upewnieniu się, że kulka w zbiorniczku jest zanurzona podłączamy mopa do kontaktu. Czekamy aż zielona dioda zapali się co świadczy o gotowości mopa do pracy. Jeżeli dioda gaśnie powinniśmy wyłączyć mopa na chwilkę aby para w mopie znów się wytworzyła. W innym przypadku może pojawić się minimalna ilość wylatującej wody. Aby mop sprawnie pracował należy używać go w pozycji pionowej lub nieco pod kątem. Nie należy używać mopa w poziomie.

Stosowanie mopa w poziomie powoduję, że kulka zasysająca wodę nie jest zanurzona w wodzie (przy niewielkiej ilości wody w mopie) i przez co para wylatuje mniej intensywnie lub wcale. Poniższy film przedstawia w jaki sposób należy korzystać z mopa Ultra Moc.

 

 

end faq

end faq

 

Znaki towarowe oraz zdjęcia są własnością firmy SisiBabyCare. All Rights Reserved
Odwiedź Sisibabycare.pl na ShopMania